Anasayfa > Kişilik - Karakter > Aşk-ı Memnu'da hangi karaktersin?

Aşk-ı Memnu'da hangi karaktersin?

Aşk-ı Memnu Türk dizi tarihine geçmiş en entrikalı yapımların başında geliyor. Birbirinden farklı karakteriyle izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen Aşk-ı Memnu aradan yıllar geçmesine rağmen hala konuşuluyor. Peki hangi Aşk-ı Memnu karakterisin? Testimizi çöz ve cevabını öğren.

Arkadaşlarınızın hayatında nasıl bir pozisyonunuz var?

Issız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 lü ne olur?

Sınavlara nasıl çalışırsınız?

Aşkın için yapabileceğin fedakarlık ne olabilir?

Firdevs

Firdevs

Firdevs Hanım dizinin öngörülü ve akıllı karakteridir. Hırslarına zaman zaman yenik düşse de 6. hisleri ve 7. hissi olan Katya ile birçok tehlikeyi önlemeyi başarmıştır. Sen de çevrendeki tehlikelere karşı sevdiklerini korumayı bir amaç bilmişsin. Herkesin hayatında senin gibi "aptallık etme" diyecek biri lazım.

Bihter

Bihter

Bihter aşkı için ölümü göze almış bir karakter. Sen de aşık olduğunda deliriyorsun. Sevdiğini paylaşmaktan nefret ediyorsun. Çok duygusal ve hislisin.

Beşir

Beşir

Ketum ve içe kapanık hallerinle bir Beşir karakterine uygunsun. Seninle bir sır ölüme kadar gidebilir. Sözlerine çok sadıksın. Aman dikkat içine ata ata hasta olma.

Matmazel

Matmazel

Kuralcı ve otoritersiniz. İlkelerinize son derece sadıksınız. Matmazelin her bakımdan yetersiz gördüğü Bihterin çocuklara annelik etmesine şiddetle karşı olması gibi birçok şeye şiddetle karşısınız.

Hilmi

Hilmi

Hırslı bir yapın var. Yeri geldi mi en yakınlarınızı bir çırpıda silip atabilirsiniz. Hayatınızdaki kimse yerine güvenmesin. Her an işler değişebilir.

Bülent

Bülent

Anın tadını çıkarmayı bilen eğlenceli bir insansın. Etrafındakiler çok şanslı. Seninle olmak hayatı tatmak demek.

Nihal

Nihal

Nihal gibi histeriksiniz. Sevdiklerinizi aşırı sahipleniyorsunuz. Bu durum kıskanmanıza neden olabiliyor.