Anasayfa > Kişilik - Karakter > Bir dizi olsaydın hangi dizi olurdun?

Bir dizi olsaydın hangi dizi olurdun?

Yaşını seç

Sizce annelik tek kelimeyle nedir?

Üzücü bir olay karşısında tepkini seç

Film izleyelim denilse hangisini seçerdin?

Bir hayvan olsaydınız hangisi olmak isterdiniz?

MASUMLAR APARTMANI

MASUMLAR APARTMANI

Duygusal bir insansınız. Hayatta değer verdiğiniz insanları düşünmekten kendi amaçlarınızı erteliyorsunuz. Olumsuzluklar karşısında güçlü bir yapınız ve çevreniz tarafından da özenilen bir karakteriniz var.

KURULUŞ OSMAN

KURULUŞ OSMAN

Mücadele ve inat sizin göbek adınız. Herkese karşı bir dik duruşunuz var. En karmaşık konularda bile mutlaka bir çözüm bulmayı başarıyorsunuz. Mücadeleci ruhunuz sizi her konuda başarılı kılıyor.

SADAKATSİZ

SADAKATSİZ

İlişkilerde karar verdiğinizde arkasında durmasını biliyorsunuz. Ne olursa olsun mutlaka iletişim kurmanın bir yolunu arıyorsunuz. Bu sizi vazgeçilmez yapıyor.

KARDEŞLERİM

KARDEŞLERİM

Hayatınızdaki her olumsuz bir şeyden muhakkak ders çıkarıyorsunuz. Bu sizi kötü olaylar karşısında güçlü hâle getiriyor. Sevdiklerinizi sakınmak ve savunmak sizi siz yapan özellikler arasında yer alıyor. Kimseye minnet etmeyen ve her işi kendi yapan bir karaktere sahipsiniz.

GÖNÜL DAĞI

GÖNÜL DAĞI

Sevginin her şeyi halledebileceğine inananlardansınız. Ailevi değerler sizi hayata bağladığı gibi geleneksel olmanız bazı durumlarda sizi kurtarıyor. İnsanlara karşı hoşgörü ve merhametiniz örnek alınan özellikleriniz arasında yer alıyor.