Anasayfa > Kişilik - Karakter > Burcuna göre nasıl bir insansın?

Burcuna göre nasıl bir insansın?

Burçların özellikleri karakter hakkında ipucu veriyor. Peki, siz burcunuza göre nasıl birisiniz? İşte kendinizi keşfedeceğiniz kişilik testi...

Burcunu seç

İlişkilerinde mantık mı önemli duyguların mı?

Bir hediye alsan hangisini alırdın?

Bir iş yerinde ayrılırken duygusal olur musunuz?

Para dendiğinde seçeceğiniz fotoğraf ne olurdu?

İlişkinizde ikna olmanız için hangisi olmalı?

Tembelliği sever misin?

7

Tembelliği sever misin?

Soyut şeyler size çoğu defa mantıksız gelir mi?

Enerjili ve coolsun

Enerjili ve coolsun

Ortamların sevilen karakterisin. Enerjin, aktifliğin, düşündüğünü hemen uygulamaya geçmen ve bir şeyi denemekten korkmaman en dikkat çeken özelliklerinden biri. Sevmediğin birine asla tahammül edemediğin gibi özgürlüğünün kısıtlanmasından hoşlanmıyorsun.

Pratiksin

Pratiksin

Her şeyin en iyisine sahip olmak senin gizli tutkun. İnatçı olman her ne kadar sevilmiyorsa pratik olman da o kadar seviliyor. Gerçekçi bakış açısına sahip olman ve coşkulu olman seni eğlenceli bir kişilik yapıyor. Arkadaş olmak için bulunmaz birisin.

Özgünsün

Özgünsün

Bir şey düşündüğünde tüm cevapların hazır olması senin felsefen. Kararsızsın ama tutarsız değilsin. Yeni fikirleri çabuk anlayabilen ve herkesi hayran bırakan bir zekân var. Özgün ve iş bilen yapın iş hayatında seni başarılı kılan özelliklerinden.

Hayal gücü yüksek

Hayal gücü yüksek

Hayal gücü yüksek ve duygusal birisin. Fakat mantıklı gelmediğinde kendi doğrundan vazgeçemeyen bir yapın da var. İkna olman için güvenmen şart. Aileni ve arkadaşlarını sahiplenmen sadık olduğunu kanıtlıyor.

Eğlencelisin

Eğlencelisin

Gülmeyi güldürmeyi ve bunları yaparken de düşündürmeyi seviyorsun. Yönetmek ve her şeye sahip olmak gizli tutkuların arasında yer alıyor. Kıskançlığın bazı durumlarda seni zora soksa da belli etmeden toparlamayı iyi biliyorsun. İçten içe gösterişi de seviyorsun. Görmezden gelinmesi senin tahammül edemediğin özelliklerin arasında yer alıyor.

Beceriklisin

Beceriklisin

Analitik yeteneği güçlü bir insansın. Bu da seni her şeye karşı daha dikkatli hâle getiriyor. Bir şeyleri güzelleştirmek senin işin. Sadece bunları yaparken aşırı yargılayıcı olman çevren tarafından tepkiyle karşılanıyor. Hazır cevap olman ve becerikli olman kıskanılan özelliklerin arasında yer alıyor.

Adaletlisin

Adaletlisin

Cana yakın ve paylaşımcısınız. Sevmek sizin gizli tutkunuz. Maddi değeri yüksek şeyleri seviyorsunuz. Adil olmayı seviyorsunuz ve her ortamda barışı sürdürmekten yanasınız. Kaos size göre değil. Hayatın keyfini çıkarmayı biliyorsunuz.

Disiplinlisin

Disiplinlisin

Sabırlı, dikkatli ve disiplinlisiniz. Herkese karşı güvensizliğiniz sizi hem gizemli hem de tehlikeli yapıyor. Kontrole sahip olma isteğiniz sizin gizli tutkunuz. Kıskançlık zayıf yönünüz. Bir fikri ya da hayali somutlaştırmak sizin işiniz. Gerçeğin daima farkında olmanız sizi hem güçlü hem başarılı yapıyor.

Tarafsızsın

Tarafsızsın

Tarafsız olmanız sizi adaletli cesaretiniz ise sizi güçlü yapıyor. Rutin kurallar ya da dar bakış açısı sizi çıldırtıyor. Kuralları koymak sizin gizli tutkunuz. Her şey hakkında bir bilginizin olması ise kıskanılası özelliklerinizden.

Geçmişe bağlısın

Geçmişe bağlısın

Dürüst ve ailene düşkünsün. Dikkatsizlik kaynaklı hatalardan pek hoşlanmıyorsun. İyi ve adaletli bir yönetici olabilirsin. Fakat her şeyi bildiğini düşünmen bazen seni yanıltıyor. Korkusuz olman seni daha da güçlü yapıyor. Geçmişe bağlılığın bazen dikkatini dağıtıyor ve seni duygusallaştırıyor.

İnatçısın

İnatçısın

Özgür olmak sizin gizli tutkunuz. Arkadaş ortamlarında aranan birisiniz. Problemleri çözmek sizin işiniz. Bir şeyleri güzelleştirmek ya da düzeltmek sizin özel yeteneklerinizden. Duygusallığınız bazen doğru akıl yürütmenize engel olsa da zekânızı asla arka plana atmıyorsunuz. İletişim sizin için çok önemli.

Huzurlusun

Huzurlusun

Rahatlatıcı ve huzurlu bir yapınız var. Koşulsuz aşk sizin vazgeçilmeziniz. Burnunun dikine giden insanlardan pek hoşlanmıyorsunuz. Çünkü sizin için daima orta bir yol vardır. Duygusal yapınız bazen konuşmak yerine sadece dinlemeye izin verir.