Anasayfa > Kişilik - Karakter > Kalem tutuş şeklin zeka ve liderlik becerini ortaya çıkarıyor

Kalem tutuş şeklin zeka ve liderlik becerini ortaya çıkarıyor

Kişilik testi: Kalemi nasıl tutuyorsun?

Kalemi nasıl tutuyorsun?
Kalemi nasıl tutuyorsun?

Kalem tutuş şekli 1’i seçtiniz!

Kalem tutuş şekli 1’i seçtiniz!
Kalem tutuş şekli 1’e göre; detaycı, meraklı ve hata yapmaktan hoşlanmayan bir insan olabilirsiniz. Ayrıca hem eleştirel hem de nazik ve cömert bir yanınız olabilir. Bunun yanı sıra bir anınız bir anına tutmuyor olabilir. Bazen en ufak şeyden mutlu olabilirken, bazen büyük başarılar bile size yeterli gelmiyor olabilir. Ek olarak hata yapmayı sevmediğinizden dolayı, zekanızı oldukça iyi kullanıyor olabilirsiniz. Nitekim siz, benzersiz bir kişiliğe sahip de olabilirsiniz. Çünkü her probleme bir çözüm buluyor olabilirsiniz. Bu nedenle liderlik yetenekleriniz de gelişmiş olabilir.

Kalem tutuş şekli 2’yi seçtiniz!

Kalem tutuş şekli 2’yi seçtiniz!
Kalem tutuş şekli 2’ye göre; hayatı dolu dolu yaşayan, çabuk affeden ve kin tutmayan bir insan olabilirsiniz. Ayrıca küçük sebeplerden bile mutlu olmanın bir yolunu buluyor olabilirsiniz. Bunun yanı sıra intikam ve dedikodu gibi olumsuz şeyleri hayatınızda barındırmıyor olabilirsiniz. En keyif aldığınız şey, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanlarla birlikte olmak olabilir. Ek olarak etrafınızdaki insanlar tarafından sevilen biri olabilirsiniz. Ancak zeka beceriniz gelişmiş olsa da liderlik yetenekleriniz çok fazla gelişmemiş olabilir.

Kalem tutuş şekli 3’ü seçtiniz!

Kalem tutuş şekli 3’ü seçtiniz!
Kalem tutuş şekli 3’e göre; hırslı, girişken ve sınır tanımayan bir insan olabilirsiniz. Ayrıca duygularınızdan ziyade mantığınıza göre hareket ediyor olabilirsiniz. Bunun yanı sıra kimi zaman bunaltıcı duygu ve düşüncelere kapılıyor olabilirsiniz. Bu nedenle bazen derin düşüncelere de dalıp gidiyor olabilirsiniz. Stresli durumlarda ise kaygılı olabilirsiniz. Ek olarak sevdiklerinizin yanında durmayı kendinize görev edinmiş olabilirsiniz. Ancak biraz hassas bir insan olabilirsiniz. Bu nedenle güvenilir olsanız da kimi zaman alıngan da olabilirsiniz. Nitekim sizin zeka beceriniz gelişmiş olsa da liderlik yetenekleriniz aşırı derecede gelişmemiş olabilir.

Kalem tutuş şekli 4’ü seçtiniz!

Kalem tutuş şekli 4’ü seçtiniz!
Kalem tutuş şekli 4’e göre; maceraperest, gizemli ve neşeli bir insan olabilirsiniz. Nitekim yeni tecrübeler kazanmayı seven ve sürekli bilginin peşinden koşan bir insan olabilirsiniz. Ancak bazen dışa dönük, bazense içine kapanık bir insan olabilirsiniz. Bunun yanı sıra gerçek duygularınızı açığa çıkartmaktan hoşlanmıyor olabilirsiniz. Çünkü kırıldığınızda susmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Ek olarak siz, üzgün olduğunuzu belli etmeyerek mutlu gibi gözükmeye çalışıyor olabilirsiniz. Liderlik yetenekleriniz ise gelişmeye açık olabilir. Ayrıca etrafınızdaki insanlar sizi zeki olarak görüyor olabilir.
Sizin için seçtiklerimiz

Ne kadar zekiyim? Testi çöz öğren

08.02.2022

Kişilik testi! Resimde ilk ne görüyorsun? En çekici özelliğini söylüyor

02.07.2022

Kişilik testi cesur musun utangaç mı ortaya çıkarıyor

29.10.2023

Kişilik testi: Tek soruda gizli karakteristik özelliğiniz belli oluyor!

12.07.2023

Kişilik testi: Zeka ve hafıza yapın ortaya çıkıyor

07.03.2024
Sizin için seçtiklerimiz

Bu kişilik testi ile gizli yönünüz tek soruda ortaya çıkıyor

20.07.2023

Kişilik Testi! Resimde ilk gördüğün karakterinle ilgili bilgi veriyor

14.06.2022

Kişilik testi: Zeka ve dikkat seviyen ortaya çıkıyor!

22.03.2024

Kişilik testi! Uyku pozisyonunuz güçlü ve zayıf özelliklerinizi söylüyor

17.06.2022

Astroloji analizi! Burcuna göre yüzde kaç zekisin?

03.06.2022

Hayatının aşkı hangi burç?

09.12.2021