Anasayfa > Kişilik - Karakter > Kişilik testi! Avuç içi zekayı, hayalleri ve gerçek duyguları ortaya çıkarıyor

Kişilik testi! Avuç içi zekayı, hayalleri ve gerçek duyguları ortaya çıkarıyor

Avuç içiniz aşağıdakilerden hangisine benziyor?
Avuç içiniz aşağıdakilerden hangisine benziyor?

Vicdanlısınız

Vicdanlısınız
Kısa parmaklarınız ve kare avuçlarınızın olması dürüst, vicdanlı, geleneksel ve ayakları yere basan biri olduğunuz anlamına gelir. Duygulara değer veren insanlara zarar verebilecek, hayata dair çok pratik bir bakış açınız var. Tamamen maddi kazanç ve parayla ilgilenme eğilimindesiniz. Hayallere ve duygulara yeriniz var ama pek duygusal bir insan değilsiniz. Siz birçok beceriye sahip bir erkek veya kadınsınız. Ailenizi seviyorsunuz ve onları her şeyden üstün tutuyorsunuz. Açık sözlüsün ve her şeyi olduğu gibi söylüyorsun. Koruyucu ve şefkatli olabilirsiniz ama aynı zamanda inatçı ve kararlı da olabilirsiniz. Hızlı zekalısınız ve harika bir mizah anlayışınız var. Genellikle aklı başındasınız. Düzenli bir hayat sürüyorsunuz. Gerçek duygularını açığa vurmuyorsun. Sosyalsiniz ve iyi bir arkadaş ağınız var.

Entelektüelsiniz

Entelektüelsiniz
Uzun parmaklarınız ve kare avuçlarınız varsa kişilik özellikleriniz soyut ve entelektüel konuşmalardan hoşlandığınızı gösterir. Kendini ifade etmenin güzel yollarına düşkünsün. İstikrarlı bir duygusal yaşam arıyorsunuz ancak içten içe duygulara güvenmiyorsunuz. Hayal kırıklığına uğrama konusunda büyük bir korkunuz var. İnsanlara kolay kolay güvenmiyorsun. Kararlı bir ilişki içinde olsanız bile her zaman bazı şüpheleriniz veya korkularınız olacaktır. Meraklısın. Yeni şeyler, yerler keşfetmeyi, insanlar hakkında hikayeler duymayı seviyorsunuz. Analitik birisin. Mümkün olduğunca orijinal olmayı tercih ediyorsunuz. Mizacınız bazen birdenbire ortaya çıkabilir. Her şey hakkında konuşmayı seviyorsunuz. Farklı bakış açılarını keşfetmekten keyif alırsınız. Ayrıca bir şeyler organize etmeyi veya sevdiklerinize sürpriz yapmayı da seviyorsunuz. Olduğun gibi kabul edilmek istiyorsun, bu da hayatında bir sorun noktası oluyor.

Huzursuzsunuz

Huzursuzsunuz
Kısa parmaklarınız ve uzun avuçlarınız varsa kişilik özellikleriniz enerjik, coşkulu, huzursuz ve karizmatik olduğunuzu ortaya koyuyor. Mükemmel liderlik vasıflarına sahipsiniz. Risk almaktan veya fırsatları durdurmaktan çekinmiyorsunuz. İlgi odağı olmayı seviyorsunuz. Siz de bazen iğrenç olabiliyorsunuz. Dışadönüksün. Kendiniz hakkında konuşmayı seviyorsunuz. Çok yönlüsünüz ve yaptığınız her şeyde mükemmel olmayı arzuluyorsunuz. Sürekli yeni fikirler arıyorsunuz. Her zaman kalabalığın önünde olmak istiyorsunuz. İnisiyatif almakta hızlı olacak ve projelerinizi bitirmeye veya hedeflerinize sonuna kadar ulaşmaya devam edeceksiniz. Bireyselliğinizi kucaklamayı seviyorsunuz. Toplumun belirlediği ideallere veya normlara uymuyorsunuz. Kurallarınıza göre yaşarsınız ve doğru olduğunu düşündüğünüz şeyi yaparsınız.

Duygusalsınız

Duygusalsınız
Uzun parmaklarınız ve uzun avuç içleriniz varsa kişilik özellikleriniz sizin son derece yaratıcı, duyarlı ve duygusal olduğunuzu ortaya koyuyor. Sen bir hayalperestsin. Dışardan genelde nazik ve sakin görünürsünüz ancak içinizde bir duygusal çalkantı fırtınası kopmaktadır. Oldukça karamsarsın. İlişkilerle ilgili ideallerinizi çok yüksek tutuyorsunuz ve insanlardan her zaman bu ideallere uymalarını bekliyorsunuz. Çok gizemli ve içe dönük birisin. Kalbinin etrafındaki duvarlarını çok yüksek tutuyorsun. Nazik ve anlayışlı iletişim tarzınız nedeniyle karşınızdaki kişiden her şeyi çıkarabilirsiniz. Ancak siz onları gerçekten açığa çıkarmadığınız sürece, düşüncelerinizin ve duygularınızın içine giremezsiniz. Gardınızı indirdiğinizde savunmasız, duygusal, romantik ve idealist olursunuz. Mantıklı olmaktan çok duygusalsınız. Duyulmaya ve sevgi ve özenle kucaklanmaya ihtiyacınız var.
Sizin için seçtiklerimiz

Müzik zevkin kişiliğin hakkında ne söylüyor?

19.10.2022

Burcuna göre yılbaşı hediyen ne olmalı?

09.01.2022

Aşkı Memnu karakterlerinin burçları ne?

02.02.2023

Moda testi! Hangi ünlünün stili size uygun?

24.06.2022

Kişilik testi: Güçlü ve zayıf yönünüz ortaya çıkıyor!

14.08.2023
Sizin için seçtiklerimiz

Parmak şekline göre zeki ve lider misin?

21.10.2023

Burcuna göre Survivor’da kim olurdun?

21.03.2022

Zekâ zorlayan kişilik testi! Resimdeki hayvanı kimse göremiyor

13.06.2022

Hangi serçe parmak şekline sahipsin?

10.02.2024

Resimdeki gizli hayvanı görebiliyor musun? Sorunlarını ortaya çıkaran kişilik testi

10.07.2022

Astroloji analizi! Burcuna göre yüzde kaç zekisin?

03.06.2022