Anasayfa > Kişilik - Karakter > Kişilik testi neden aşık olamadığınızı söylüyor

Kişilik testi neden aşık olamadığınızı söylüyor

Resimde ilk ne görüyorsun?
Resimde ilk ne görüyorsun?

Adamın yüzü

Adamın yüzü
İlk baktığınızda ressam çocuğun önündeki adamın dev yüzünü gördüyseniz odaklanan bir yapınız var. İlişkilerde korktuğunuz özelliğiniz ise duygusallığınızın açığa çıkması ve çevreniz tarafından duygusal biri olarak görülmek. Bu nedenle, tartışmalardan ve anlaşmazlıklardan sonra susmayı tercih ediyorsunuz. Uzak durmak size daha mantıklı geliyor. Genel olarak her şeye hevesli ve yeniliklere açık birisiniz. Bunlar çevrenizin sizinle vakit geçirmeyi sevmesinin sebeplerinden biri. Geçmişe takılıp boğulmayı seven biri değilsiniz. Aksine geçmişteki kötü deneyimler sizin yararlanmanıza neden oluyor.

Çocuk

Çocuk
Çocuğu ilk görenler mutluluğa odaklı kişilerdir. Siz böyle olduğunuz için çevrenizi de genelde sevinçli insanlardan seçmeye çalışıyorsunuz. Aşk konusunda korkunuz ise yetişkin olma korkusu. Yani ilişkilerde genelde hep mutlu taraflarınızı anlatmayı, göstermeyi seviyorsunuz ve ilişkilerde endişeli bir yapınız var.

Tablo

Tablo
Resme ilk baktığınızda küçük çocuğun yaptığı tabloyu gördüyseniz sosyal birisiniz. Hem ailenizle hem de arkadaşlarınızla birlikte olmayı seviyorsunuz. Ama aynı zamanda evde kalmayı veya yalnız vakit geçirmeyi seven biri olduğunuz anlamına gelir. Korkunuz ise tüm bunları kaybetmek.

Kulübe

Kulübe
Resimde iki kulübeyi gören kişiler çok hassas insanlardır. Duygularınızı paylaşmaktan korkmasanız da tepkilerden çekiniyorsunuz. Bu yüzden bazılarının yoğun ve endişe verici olduğunu düşünüyorsunuz. Bir ilişkide genellikle sakladığınız veya kaçındığınız her şey doğrudan çatışmadır. Genellikle ilişkilerde tartışmaktan kaçınan birisin. Ayrıca yapıcı eleştiriden hoşlanmayan birisin.
Sizin için seçtiklerimiz

Düşündüğünüz kişiye aşık mısınız? Aşk testi

28.10.2021

Güçlü müsün zayıf mı? Resimde hangi hayvan var? Kişilik testi baskın özelliğini söylüyor

24.12.2023

Kişilik testi: Zeki misin güvenilir mi?

31.01.2024

Sempatik misin çekici misin?

10.11.2021

Kişilik testi: Kalem tutuş şeklin ortaya çıkartıyor!

10.04.2024
Sizin için seçtiklerimiz

Kişilik testi: Zeki misin ortaya çıkıyor!

08.12.2023

Kişilik testinde resimde ilk gördüğünüz gerçek kimliğinizi söylüyor

29.06.2022

Utangaçlık testi! Bu kişilik testi hangi konuda utangaç olduğunuzu söylüyor

07.08.2023

Kişilik testi: Zeki misin yoksa lider mi?

04.04.2024

Kişilik testi: Zeka ve hafızanı nasıl kullandığın ortaya çıkıyor!

03.04.2024

Telefon kilidi seçimine göre zeki ve lider misin?

09.12.2023