Anasayfa > Kişilik - Karakter > Kişilik testi sakladığın narsist özelliğini söylüyor! Resimde ilk gördüğünü işaretle

Kişilik testi sakladığın narsist özelliğini söylüyor! Resimde ilk gördüğünü işaretle

Resimde ilk ne görüyorsun?

1

Resimde ilk ne görüyorsun?

Kadın

Kadın

İlk baktığınızda kadını gördüyseniz, en narsist kişilik özelliğiniz, fiziksel görünüşe odaklanmanızdır. Tamamen kendini beğenmiş değilsin ve başkalarını her zaman görünüşlerine göre yargılamıyorsun. Bu sadece stresli, köşeye sıkışmış hissettiğinde yaptığın bir şey. Kendi kişisel görünümünüzü çevrenizdeki insanlarınkiyle karşılaştırarak kendinizi geliştirme eğiliminiz var. Derinlerde bir yerde, yüzeydeki şeylerin gerçekten önemli olmadığını bilseniz de kendinizi güvensiz hissettiğinizde hem kendinizi hem de başkalarını değerlendiren birisiniz.

Nehir

Nehir

Resme ilk baktığınızda nehri gördüyseniz, en narsist kişilik özelliğiniz sosyal statüye odaklanmanızdır. Diğer insanlarla olan ilişkilerinizin kalitesinin her şeyden daha önemli olduğunu bilseniz de odak noktanızı kendi kariyer arayışlarınızdan sevdiğiniz insanlara kaydırmakta zorlanabilirsiniz. Sizin için insanların sosyal konumu, size veya başkalarına nasıl davrandıklarından çok daha fazlasını ifade edebilir. Bu, ilerlemek için dikkatli olmak istediğiniz bir şeydir. Hedefler belirleyen ve bu hedeflere ulaşanlara hayranlık duymanın doğası gereği yanlış bir şey değil.

Köprü

Köprü

Bu resme ilk baktığınızda köprüyü gördüyseniz, en narsist kişilik özelliğiniz empati eksikliğinizdir. Soğuk bir insan değilsiniz ve bu empati eksikliği, hiçbir şey hissedemeyen bir tür kötü adam olduğunuz anlamına gelmiyor. Büyük bir duygu derinliğine sahipsin, ama başka birinin duygularının farkında olmadığın zamanlar oluyor. Başkalarının nasıl hissettiklerini kontrol etmek ilk içgüdünüz değil.

Tekne

Tekne

Bu resme ilk baktığınızda tekneyi gördüyseniz, en narsist kişilik özelliğiniz şişirilmiş kişisel önem duygunuzdur. Hayatta başarıya ve mutluluğa ulaşmak için, egonuzun yoldan çıkmasına izin vermeye ve zaman zaman başkalarının becerilerine bağımlı olmaya isteklisini. Bu nedenle, ihtiyaç duyduğunuzda başvurabileceğiniz bir sosyal akran ağına sahip olmak önemlidir. Dünya gezegeninde herhangi bir işi başarmak için gereken becerilere tek başına sahip olduğunuzu varsayarak, hayatı daha da zorlaştırmanıza gerek yok.Harika bir insan olabilirsin, bundan kimsenin şüphesi yok ama sen bir süper kahraman değilsin. İhtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza dönmeyi unutmayın.