Anasayfa > Kişilik - Karakter > Kişilik testinde ilk gördüğün zekâ seviyeni söylüyor

Kişilik testinde ilk gördüğün zekâ seviyeni söylüyor

Resimde ilk hangi hayvanı görüyorsun?

1

Resimde ilk hangi hayvanı görüyorsun?

Deve

Deve

Resimde ilk deveyi gördüyseniz siz bu dünyaya zekâsını başarı için kullanmaya gelmiş birisiniz. Azimli, hedefleri için savaşmaya hazır ve zorlukların üstesinden gelmek için korkmayan birisiniz. Sizin için her koşul başarılı olmak için uygun. Emek vermekten gocunmayan ve zaferi sabırla bekleyen bir yönünüz var.

Aslan

Aslan

Resimde ilk aslanı gördüyseniz hayata karşı zorluklar karşısında güçlü bir yapınız var. Zekânızı doğru yönlerde kullanmayı iyi biliyorsunuz. Hâkimiyeti seviyorsunuz ve güvendiğiniz şeylerin arkasında kararlısınız. Önünüze bir engel çıksa da vazgeçmiyorsunuz. Bu gücünüzü önce sevdiklerinizden sonra da kendinize olan güvenden alıyorsunuz. Siz nereye giderseniz gidin saygı duyulan birisiniz. Sizi yakından tanıyanlar güvenir, tanımayanlara ise hızlı güven veren bir yapınız var.

Fil

Fil

Siz zekâsını düşünmek için harcayanlardansınız. Doğuştan müthiş bir düşünme yeteneğiniz var. İçgüdüleriniz kuvvetli ve günlük hayatın dertleriyle kolay sarsılmayan bir yapınız var. İlişkilerde sadakat sizin için olmazsa olmaz. Haksızlığa asla tahammülünüz yok ve ihanet hassas noktanız. Birini affetseniz dahi size yapılan kötülüğü asla unutmuyorsunuz. Tüm bunların yanında şefkatli ve duygusal yönünüz de var.

Zürafa

Zürafa

Siz zekâsını cesaret için kullananlardansınız. Bir yanınız bulutlarda diğer yanınız gerçeklerde. Alçakgönüllülüğünüz çevreniz tarafından en çok beğenilen özelliklerinizden. Büyük işler başarmak için kendinizi daima aşmaya hazırsınız. Sizi eleştirenler umrunuzda değil. Çünkü siz kendinizi ilgilendiren şeylere odaklısınız. Zekânızı boş şeylere yormamayı iyi beceriyorsunuz. Düşmanlarınızı bile akıllıca seçiyorsunuz.

Domuz

Domuz

Zehir gibi bir zekâya sahipsiniz. Kıskanılacak bir sayısal ya da analitik kapasiteniz var. Bundan dolayı iş hayatında başarılısınız ve kıskanılıyorsunuz. İnatçılığınız, hırsınız sizi başarılı yapıyor. Özellikle haklı olduğunuzda sizi ikna etmek ve fikrinizi değiştirmek zor. Kendi işinizi kendiniz hallediyorsunuz. Sadece her zaman kendi kurallarını koymak istemen seni zor durumda bırakıyor. Hemen fark ediliyor ve dikkat çekiyorsun.

Köpek

Köpek

Çoğu kez duygularınızı zekânıza tercih ediyorsunuz. Koşulsuz sevgiye önem veren birisiniz. Sevecen ve sıcakkanlı bir yapınız var. Duygularınız kararlarınızı genelde etkiler ve güvene önem verirsiniz. Bu yüzden ihanet sizin asla affetmeyeceğiniz bir şey. Sizin için mutluluk, yüzeysel şeylere değil, başkalarıyla olan bağlantınızın derinliğine dayanır. Paraya değil duygulara önem veren birisiniz.

At

At

Özgürlük sizin için çok önemli. İlişkilerdeki hassasiyetiniz de her zaman buna göre olur ve çevrenizdeki arkadaşlarınızı mahremiyetinize saygı duyacak şekilde seçiyorsunuz. İlişkilerinizde ezilmek size göre değil ve kendi saygınızın önüne hiçbir şeyi geçirmiyorsunuz. Sizin gözünüzde mahremiyete saygı, yakın çevrenizin bir parçası olmanın olmazsa olmaz koşuludur. Özgürlüğünüzü kısıtlamaya çalışanlar genellikle başarısızlıkla karşılaşırlar. Sadık ve sorun çözücü bir arkadaşsınız.

Ayı

Ayı

Gereksiz duygulardan hiç hoşlanmıyorsunuz. İlk görüşte kişiliğinizin güçlü olduğun çevreniz anlıyor. Fakat bunun yanında korkutan ve çekingenliğe sebep olan bir duruşunuz, karizmanız var. Açık sözlü insanları takdir ediyorsunuz fakat kötü niyetli insanlara tolerans göstermeyi sevmiyorsunuz. Bazen bu durum öfkenize sebep oluyor. İlişkilerinizde samimiyet sizin için önemli.

Timsah

Timsah

İş hayatında müthiş bir zekâya sahipsiniz. Siz doğuştan lider gibisiniz. Her şeyi kontrol altında tutmak istiyorsunuz. İlişkilerde ise sahiplenme, koruma içgüdünüz sizi vazgeçilmez yapıyor.