Anasayfa > Kişilik - Karakter > Resimde ilk ne görüyorsun? İlişkilerde romantik misin ortaya çıkıyor

Resimde ilk ne görüyorsun? İlişkilerde romantik misin ortaya çıkıyor

Resimde ilk ne görüyorsun?

1

Resimde ilk ne görüyorsun?

Erkek

Erkek

İlk önce çocuğu gördüyseniz, kabul etmekten hoşlanmasanız da, insanlar romantik olan her şeye çocuksu bir tutkunuz olduğunu düşünür. Kendinizi çok romantik, hatta çok "kız gibi" biri olarak düşünebilirsiniz, ancak çevrenizdeki insanlar, kalbinizde bir çocuğun kendi peri masalınızın sonunu deneyimleme arzusuna sahip olduğunuzu düşünüyor. Gerçek hayatta romantizm sizi bulursa, asla toparlayamayacağı için onu görmezden gelebileceğiniz duygusu veriyorsunuz.

Kız

Kız

İlk önce kızı gördüyseniz, insanlar aşk ve romantizmle ilgili her şeye takıntılı olduğunuzu düşünüyorlar. Romantik çizginiz konusunda dışarıdasınız ve gururlusunuz, ancak bazen etrafınızdaki insanların kafası karışabilir ve aşk, flörtün sizi gerçekten ilgilendiren şeyler olduğunu düşünebilir.

Kafatası

Kafatası

Önce kafatasını gördüyseniz, insanlar "romantizm" gibi şeyler için zaman, enerji veya çaba harcamadığınızı düşünür. Çevrenizdeki insanlar sizin zeki ve gerçekçi olduğunuzu görürler ve bunun, ortalama bir insanın "uçarılık" olarak adlandırabileceği şeylere karışmadığınız anlamına geldiğini varsayar. Gerçek şu ki, doğru yapıldığında romantizm için zaafınız var. Romantizmin kişisel, özel ve özel olması gerektiğini düşünüyorsunuz. Ama insanların senin hakkında bunu öğrenmesinden endişe ediyorsun. Çünkü bilseler sana farklı davranmaya başlayacaklarını düşünüyorsun.