Anasayfa > Kişilik - Karakter > Seçtiğin ülkeye göre nasıl bir insansın?

Seçtiğin ülkeye göre nasıl bir insansın?

Bir ülke seç

Kafası karışık

Kafası karışık

Bir yanın çok hareketli ve renkli. Diğer yanın kafası karışık. Olayların içinden çıkamadığında kendini kalabalığa atarak rahatlamayı tercih edenlerdensin. Sen gösterişli hayatı seviyorsun ve sonucunu düşünmeden anın tadını çıkaranlardansın. Hedeflerin, hayallerin içine sığmıyor. Kazanma arzusu hep kafanın bir köşesinde var.

Dengeli

Dengeli

Geleneklerine bağlısın. Ne olursa olsun sorumluluklarından kaçmayan ve gerçekleri gören bir yapın var. Risk almayı sevmiyorsun. Hayata kendi doğrularınla meydan okuyorsun.

Özgürlüğüne düşkün

Özgürlüğüne düşkün

Entelektüel insanlara hep gıpta ediyorsun. Kendinde uymaya çalışıyorsun ama bir şeyler istediğin gibi olmuyor. İlişkilerde özgür olmayı seviyorsun. Göründüğü gibi olmayan insanlar senin yapına uymuyor ve kendin için neyin doğru olduğuna sen karar veriyorsun. Müdahale senin yapına ters.

Hayatın tadını çıkaran

Hayatın tadını çıkaran

Her şeyden önce hayatın tadını çıkarmayı seviyorsun. Farklı düşünseniz de söylemekten çekinmiyorsunuz. Sizin için doğruları söylemek dürüstlük anlamına geliyor. Önem verdiğiniz bir konuyu son damlasına kadar savunacak gücünüz var. Sohbete açık ve samimi bir kişiliğiniz var.

Gezgin ruhlu

Gezgin ruhlu

Gezmeyi ve dünyanın farklı şehirlerini görmeyi seviyorsunuz. Vaktinizi değerlendirmeyi iyi biliyorsunuz. Kurallara uyan biri olduğunuz gibi bulunduğunuz anın tadını çıkarmayı biliyorsunuz. Dakik olmaya özen gösterdiğiniz gibi saygı duymayı da iyi biliyorsunuz.

Saygın

Saygın

Romantik bir kişiliğiniz var. Dikkat çekmeyi sevmediğinizi söyleseniz de girdiğiniz ortama ışık saçıyorsunuz. Birikim ve tecrübeleriniz sizin saygınlığınızı artırıyor. Modadan aşka ve sanata kadar her şey sizi hayata bağlıyor.