Anasayfa > Kişilik - Karakter > Üç Kız Kardeş’te hangi karaktersin! Polyanna mı Rüçhan gibi zehir mi?

Üç Kız Kardeş’te hangi karaktersin! Polyanna mı Rüçhan gibi zehir mi?

İş yerinde dürüst ve çalışkansınız. Birinin sizin yerinizde gözü olduğundan yapmadığı kötülük kalmadı. Ne yaparsınız?

Aşağıdaki oyunculardan birini seçin

Olaylar karşısında yapıcı mısınız?

Size kötülük yapan birini çabuk affeder misiniz?

Aileyi sizce kim toparlar?

Öfkelendiğinizde gerçeklerden uzaklaşır mısınız?

Para olmazsa olmaz mıdır sizin için?

7

Para olmazsa olmaz mıdır sizin için?

Arkadaşlarınız size danışır mı?

Üç kız kardeşten birini seçin

İki kadın(ya da erkek) arasında kaldınız diyelim. Biri mantığınız diğeri kalbiniz hangisi olurdu?

Türkan

Türkan

Siz hayatta ne olursa olsun ümidini yitirmeyen ve olayların hep pozitif yanını gören birisiniz. Özel yetenekleriniz ve samimiyetiniz karşınızdaki en sevilmez insanı bile yumuşatıyor. Sadece iyi niyetiniz kötü insanlar için bir koz olabiliyor. Bu da saflığınızdan değil sizin olayları idare gücünüzden kaynaklanıyor. Er ya da geç amacına ulaşan mutlu birisiniz.

Dönüş

Dönüş

Duygusallığınız bazen mantığınızı geride bırakıyor. Bu durum sizi hep içinden çıkılmaz durumlara sokuyor. Sonunda suçunuz yokken üzülen taraf oluyorsunuz. Fakat dürüstlüğünüz ne olursa olsun sizi temize çıkarıyor. İnsanlara yardım ederken kendini değil karşı tarafı düşünen ve bu zamanda zor bulunan birisiniz.

Derya

Derya

Öfkeniz ve hırsınız sizi zor durumda bırakıyor. Sanki biri sizin elinizden oyuncağınızı alacakmış gibi hemen kendinizi savunma ve ispat ihtiyacı duyuyorsunuz. Çünkü siz güçlü olmayı seçenlerdensiniz. Sizin için Kaf Dağı diye bir şey yok. Her şey mümkün ve ulaşılabilir. Buna yetecek kadar cesaretiniz var.

Nesrin

Nesrin

Hayata karşı devamlı mücadele hâlindesiniz. Koruma içgüdünüz sizi anı yaşamaktan alıkoyuyor. Herkesi düşünürken kendiniz unutuyorsunuz.

Sadık

Sadık

Ailedeki huzuru hiçbir şeyle kıyaslamayacak kadar zeki birisiniz. Sevdiklerini koruyan ve onları her şeyin üstünde tutan bir yapınız var. Gelenekleriniz, kurallarınız ve bağlarınız sizin için çok önemli. Sevdiklerinizi idare etmeyi iyi biliyorsunuz.

Somer

Somer

Hayata bakış açısını hep aynı yerden yakalıyorsunuz. Öfkeniz gerçekleri görmenizi engelliyor. Bu nedenle yanlış-doğru derken kayboluyorsunuz. Tam bir şeye karar verecekken dönüp dolaşıp aynı yerde tıkanıyorsunuz.

RÜÇHAN

RÜÇHAN

Hayatta kalmanın yolu sizin için acımasız olmak. Çünkü zamanında yaşadığınız kötü olaylar size hep güçlü olmayı öğretti. Sevgisizlik ve yalnızlık sizin en büyük korkunuz. Bundan dolayı da hırslı ve kaybetmeyi sevmeyen bir yapınız var.