Anasayfa > Kişilik - Karakter > Yazı stiline göre nasıl bir insansın?

Yazı stiline göre nasıl bir insansın?

Senin yazına en çok benzeyen yazı stili hangisi?

Eğik yazı

Eğik yazı

Bağımsız ve özgür ruhlu bir yapınız var. Yazınız sağa eğimliyse umutlu ve iletişim kabiliyeti güçlü bir yapınız var. Kontrolcülük sizin göbek adınız. Mantığınızı ve duygularınızı eşit ağırlıkta kullanabilen birisiniz. Sağa eğim duyguları temsil eder. Ekonomi, satış ve halkla ilişkiler konusunda başarıya yatkınsınız. Sola eğimli bir yazınız varsa detaycı birisiniz. Estetik yönü güçlü ve mükemmeliyetçi bir kişiliğiniz var. Fakat içe dönük bir yanınız da var. Bu yüzden bireysel konularda daha başarılısınız.

Büyük ve anlaşılır yazı

Büyük ve anlaşılır yazı

Sosyal olmayı seven bir yapınız var. Özgüveniniz yüksek ve bilginize güvenen kişilik yapınız sizin gücünüzü artırıyor. Yazınızın büyüklüğü sizin donanımlı olduğunuzu ifade ediyor. Vicdani değerlere önem verdiğiniz gibi empati kurma yeteneğiniz de var.

Küçük yazı stili

Küçük yazı stili

Duygularınızı belli etmeyi pek sevmiyorsunuz. Entelektüel bir yapıya sahipsiniz ama empati duygunuz pek gelişmemiş. Yaratıcılık gerektiren işlerde başarılısınız. Beğenilmek veya öne çıkmak gibi amaçlar size göre değil. Siz kendi mutluluğu için çalışanlardan ve çalışırken de eğlenmeye önem verenlerdensiniz. Fakat bazen sizi memnun etmek zor.

Koyu ve bastırarak yazılmış yazı

Koyu ve bastırarak yazılmış yazı

Stresli ve gergin bir kişiliğiniz var. Alıngan kişiliğiniz sizi çabuk sinirlendiriyor. Duygusal düşünceleriniz sizi bazen yanıltabiliyor.

İnce ve silik yazılar

İnce ve silik yazılar

Özgüven eksikliğiniz sizi ortamlardan uzaklaştırıyor. Duygusal zekânız güçlü ama kullanma konusunda sorun yaşıyorsunuz. Kırılgan bir yapınız olduğu gibi bazı şeyleri de hiç umursamayan bir kişiliğiniz var.