Anasayfa > Kişilik - Karakter > Yumruklu kişilik testi! Yumruk çeşidine göre nasıl bir insansın?

Yumruklu kişilik testi! Yumruk çeşidine göre nasıl bir insansın?

Elini yumruk yap ve sonra resme bak. Hangisi senin yumruğuna benziyor?

1

Elini yumruk yap ve sonra resme bak. Hangisi senin yumruğuna benziyor?

1. Açık Kalp Yumruğu

1. Açık Kalp Yumruğu

Yumruk atma yönteminiz yumruğunu havaya kaldırıp ardından başparmağını işaret parmağına dayamaksa, o zaman çok kibar ve verici bir insansın. Çok cömert ve bencil değilsin. Birisi sizin açıklığınızı kendi amaçları için kullandığında, deneyimden bir şeyler öğrenin ve yolunuza devam edin. Doğal bir öğrenci olduğunuz, yeni şeyler öğrenmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi sevdiğiniz için bu kolay olmalı.

2. Yaratıcı Kişinin Yumruğu

2. Yaratıcı Kişinin Yumruğu

Yumruğunuzu havaya kaldırarak başparmağınızın birkaç parmağınızı kapatıyorsa o zaman oldukça yaratıcı bir insansınız. Benlik saygınız yüksek olsa da başarısızlık korkunuz var. İnsanlar sizi sever, bu nedenle özellikle diğer insanlar söz konusu olduğunda risk alırsanız, bunun karşılığını alırsınız. Dışa dönük birisin ve arkadaşların seni dürüstlüğün ve zekân için seviyor.

3. Büyüleyici Yumruk

3. Büyüleyici Yumruk

Çok eğlenceli, çekici bir insansınız. Kimsenin rahatsız edemeyeceği bir tavrınız var. Başkaları ve durumları için üzülürsünüz. Fakat onların sorunlarının sizi yıkmasına izin vermemek için çalışmanız gerekir. Güzelliği ve sanatı seviyorsunuz ve her şeyde uyum arıyorsunuz.