Anasayfa > Kişilik - Karakter > Zekâna ne kadar güvendiğini söyleyen kişilik testi! Resimde ilk ne görüyorsun?

Zekâna ne kadar güvendiğini söyleyen kişilik testi! Resimde ilk ne görüyorsun?

Resimde ilk ne görüyorsun?

1

Resimde ilk ne görüyorsun?

Ağaç

Ağaç

Ağaç rengi koyu siyah olduğu için genelde ilk ağaç görülür. Ağacı görenler iş hayatında mantığa önem veren kişilerdir. Dolayısıyla bu kişiler çevresindeki birçok şey için anlam arar ve onu bulmadan beyinlerini ikna edemezler. Onlara bir şey kabul ettirmek için mantıklı açıklamanız olması gerekir. Bu kişilerin yaptığı işler genelde kalitelidir. Ancak bu kadar mantık ve zekâ duyguların da özgürlüğüne engel olur. Mantığına güvenmek hayal gücünü de sınırlamak anlamına gelir. Risk almaktan korkarsınız. Liderliğe uygun olsanız da fazla akıllı hareket etmeniz sizi engelliyor.

Aslan

Aslan

Genelde yanlış anlaşıldığınızdan kolayca incitebilirsiniz. Hızlı düşündüğünüzden içgüdülerinize kolay teslim oluyorsunuz. Dolayısıyla mantığınız da devre dışı kalıyor. Macera dolu bir yaşam sizi korkutmuyor. Hırslarınız size yüksek hedefler sunuyor ve onlara ulaşmak için yeteri kadar enerjiniz var. Birine meydan okumak asla sizi korkutmuyor. Sadece odaklanmalı ve kendinizi doğru yönlendirmelisiniz.

Goril

Goril

Kendinizle sürekli mücadele hâlindesiniz. Bu bazen yüksek standartlara sahip olmak istediğinizden bazen de özgüvenle ilgili sorunlarınızdan kaynaklanıyor. Elde edilmesi zor birisiniz. Bedeniniz ve zihniniz dinlendiğinde mantıkla hareket ediyorsunuz. Meraklı ve öğrenmeye açık olmanız sizi çalışkan yapıyor. Başkalarının zor kavradığı şeyleri hemen algılıyorsunuz. Gösteriş yapmak ve küçük düşürmek size göre değil.