Anasayfa > Kişilik - Karakter > Kan grubuna göre nasıl bir insansın?

Kan grubuna göre nasıl bir insansın?

Kan grubunu seç

A kan grubu

A kan grubu

Hassas bir kişilik yapınız var. Zekânız ve sabrınız size stres yaptırıyor. Görgü ve kuralları önemsediğiniz gibi organize hareket etmeyi ve uyum sağlamayı da iyi biliyorsunuz. Genel anlamda utangaç, güvenilir, mükemmeliyetçi, sorumlu bir karaktere sahipsiniz. Fakat bunun yanında takıntılı, karamsar ve inatçısınız.

B kan grubu

B kan grubu

Duygularını kendi içinde dile getiren birisiniz. Fakat böyle olmanız sizi arkadaşlık kurmaktan geri bırakmıyor. Samimiyetiniz ve yaratıcılığınız sizi güçlü hâle getiriyor. Emir almayı sevmeyen yapınız çoklu görevlerinizde sorunlara neden olabiliyor. Bu yüzden iş hayatında sorun yaşayan bir kişiliğiniz var. Mutlu ve dışa dönüksünüz.

AB kan grubu

AB kan grubu

Bazen utangaç bazen de dışa dönük yapınız var. Karmaşık ruh halindesiniz. Empati kurma yeteneğiniz sayesinde kolay arkadaş ediniyorsunuz. Mantıksal becerileriniz ön planda. Mantığınızı ilişkilerinizde kullanabiliyorsunuz. Çekiciliğinizin farkında olsanız da kontrollü ve güvenilirsiniz.

0 kan grubu

0 kan grubu

Bencil görüneniz de aslında empati kurabiliyorsunuz. Kendiniz için hep yüksek standart belirliyorsunuz bu sizi her şeyi mükemmel yapmaya itiyor. Değişikliğe çabuk uyum sağlayan yapınız sizi zor durumlarda dayanıklı hâle getiriyor. Savaşçı yapınız olduğundan gerçeği saklayan insanlardan nefret ediyorsunuz. Liderlik özelliğiniz ön planda. Sizin hayatınızda karamsarlığa yer yok.