Anasayfa > Kişilik - Karakter > Kişilik testi seçtiğiniz renge göre korkunuzu söylüyor

Kişilik testi seçtiğiniz renge göre korkunuzu söylüyor

Bir renk seçin

Kırmızı

Kırmızı

Kırmızı denilince elbette ilk akla gelen aşk ve sevgi oluyor. Çabuk karar alıyor ve bazen pişman oluyorsunuz. Sizin korkunuz sevgisiz kalmak ve fark edilmemek. Girdiğiniz ortamlarda hızlı dikkat çekiyor ve enerjinizle ortamlara hava katıyorsunuz.

Beyaz

Beyaz

Sizin en büyük korunuz sağlıkla imtihan olmak. Dürüstlük, huzur ve yalansız bir dünya sizin kriterleriniz arasında yer alıyor.

Siyah

Siyah

Sizin korkunuz gizlediğiniz davranışların bir anda ortaya çıkması. Güçlü görünmek, asil ve bilgili görünmek yapınızda var. Özgüveniniz kararlı olmanızı sağlıyor fakat bazen doğal olduğunuzda her şeyin ucu kaçacak diye korkuyorsunuz.

Mavi

Mavi

Sizin hayata dair korkunuz huzursuzluk ve düzenin bozulması. Bir kişiye duyduğunuz güven sizi o ortama karşı sorumluluk sahibi yapıyor. Zihinsel rahatlık ve iç huzur sizin kriterleriniz.

Sarı

Sarı

Sizin en büyük korkunuz bir gün heyecanınızı yitirmek. Enerjili, mutlu ve pozitif bir yapınız var. Verimli ve üretken bir hayat sürdürürken bir gün tüm bunlardan uzak kalmaktan korkuyorsunuz.

Yeşil

Yeşil

Sizin korkunuz güvensizlik. Hayatta en çok değer verdiğiniz şeylerden biri devamlılık, huzur ve gençlik hissi. Güven verici ve iyi hissettiren insanlarla birlikte olmayı seviyorsunuz.

Kahverengi

Kahverengi

Sizin korkunuz birinden kötü bir eleştiri almak. Birinin size eleştiride bulunması sizin çok da hoşnut olduğunuz bir şey değil.

Mor

Mor

Sizin korkunuz hayallerinizden vazgeçmek. Derinlerde bir yerde sanatçı ruhuna sahipsiniz fakat bunu özgürce kullanma konusunda cesarete ihtiyacınız var.