Anasayfa > Kişilik - Karakter > Telefon tutma şeklinize göre nasıl bir insansınız?

Telefon tutma şeklinize göre nasıl bir insansınız?

Telefonu nasıl tutuyorsunuz?

Kendinize güveniyorsunuz

Kendinize güveniyorsunuz

Telefonu bir elinizle tutuyorsanız her şeyi riske atabilecek cesareti olan birisiniz ve kendinize güveniyorsunuz. Aklınızı ve mantığınızı kullanarak hareket etmeniz istenen sonuçları almanızı sağlıyor. Ancak, ilişkiler konusunda tam tersisiniz. Bir ilişkiye başlama kararı vermeden önce bu kişiye hayatınızda ihtiyacınız olup olmadığını anlamak için yeterli zamana sahip olmayı tercih ediyorsunuz. Bu nedenle, insanlar sizi bazen izole edilmiş ve içine kapanık biri olarak görüyor.

Sezgisel, akıllı ve bilge

Sezgisel, akıllı ve bilge

Bir elinizi telefonu desteklemek için, ikinci elinizin başparmağını ise ekranla çalışmak için kullanıyorsanız sezgisel, akıllı, bilge, makul ve sağduyulusunuz. Hayatında olan biten her şeye akıl yürütmeyi seviyorsun. Ancak, aşk meselelerinde bilge değilsiniz. Bazen içinde bulunduğunuz ilişkilere zarar verebilecek hızlı ve düşüncesiz kararlar verebiliyorsunuz. Aşkı yargılamanız size hata yaptırıyor.

Hızlı karar alıyorsunuz

Hızlı karar alıyorsunuz

Telefonu tutmak ve kullanmak için iki elinizi de kullanıyorsanız hız düşkünüsünüz. Her işi hızlı yapmayı sevdiğiniz gibi kararları da hızlı alıyorsunuz. Hızla değişen ortama kolayca uyum sağlayabilir ve yeni koşullarda etkin bir şekilde hareket edebilirsiniz. Aşk söz konusu olduğunda potansiyel partnerinizi korkutabilecek girişkenlik nedeniyle sevdiğiniz kişiye genellikle hemen yakınlaşamazsınız.

İlişkilerde utangaçsınız

İlişkilerde utangaçsınız

Telefonu desteklemek için bir elinizi, ekranla çalışmak için ikinci elin işaret parmağını kullanıyorsanız sizin her şey için bir fikriniz var. Tüm düşüncelerinizi bir araya getirmek ve dünyayı şaşırtacak başka bir şaheser yaratmak için yalnız olmayı seviyorsunuz. İster yeni bir proje, ister bir resim, ister bir kitap olsun, çalışmalarınız genellikle büyük başarı elde ediyorsunuz. İlişkilerde ise biraz utangaçsınız. Bu da genellikle yeni bağlar geliştirmenizi engeller. Ancak, biri sizi daha iyi tanıdığında, kişiliğinize kesinlikle hayran kalacaklardır.