Anasayfa > Kişilik - Karakter > Uzun Yol Şarkını Biz Seçiyoruz!

Uzun Yol Şarkını Biz Seçiyoruz!

Uzun yolda en iyi şey sevdiğimiz bir şarkıyı dinlemektir. Anın büyüsüne kendimizi kaptıracağımız ve birçok duyguyu aynı anda hissedeceğimiz bu zamanlarda ne dinlemeliyiz? Bunun cevabı da bizde! Eğer hazırsan; Haydi teste!

Cinsiyetini seç.

Yaşını da seç.

Yolculuklarında yanında kim olsun istersin?

3

Yolculuklarında yanında kim olsun istersin?

Peki bu yollardan hangisinde olmak isterdin?

Kendini anlat desek, bu kelimelerden hangisini daha sık kullanırsın?

5

Kendini anlat desek, bu kelimelerden hangisini daha sık kullanırsın?

Seç birini.

Son olarak uzun yol için neyin eksik?

7

Son olarak uzun yol için neyin eksik?

Bulutsuzluk Özlemi - Sözlerimi Geri Alamam

Bulutsuzluk Özlemi - Sözlerimi Geri Alamam

Senin uzun yol şarkın 'Sözlerimi Geri Alamam.' Yolculuklarında keyifle gün batımını seyretmek ve derin düşüncelere dalmak tam sana göre bir şey. Bazı şarkı melodileri seni öyle mutlu hissettiriyor ki bu şarkı da onlardan biri. Yolculuk yapmayı seven seni, daha da keyiflendirecek tek şey hoş bir şarkı olabilirdi. Hayatında risk almaktan korkmayan birisin. Eğer sen kafana bir şey koyduysan ve o şeyi gerçekten istiyorsan önünde hiçbir şey engel olamaz. Bu özelliğin çoğu zaman başına dert olabiliyor. Çünkü isteklerin karşısında önünde kimse duramıyor. Çok fazla plan yapmadan yaşayan ve ne olursa olsun memnun olmaya çalışan birisin. Yolda olmasan da seni 'Sözlerimi Geri Alamam' şarkısı ile baş başa bırakıyoruz.

Levent Yüksel - Med Cezir

Levent Yüksel - Med Cezir

Senin uzun yol şarkın 'Med Cezir.' İçini kıpır kıpır yapan bu şarkıya pek ihtiyacın olmasa da keyifle dinleyeceğinden eminiz. Zaten içinde fazla enerji barındıran sen her an her yerde olabilirsin. Kendini bir yere ait hissetmiyor veya kalıplara sıkıştırmıyorsun. Özgürlüğüne çok düşkün olduğun gibi kısıtlanmaktan hoşlanmıyor ve birinin senin hayatına karışmasına çok karşısın. Bu özelliğin her türlü ilişkini zorlaştırıyor. Başkalarının yaptığı planlara değil de genelde kendi yaptığın planlara uyuyorsun. İnsanları da bu planlara zorla dahil ettiğin zamanlar da hiç de az değil. Etrafında çok çatışma yaşasan da herkes için yerin çok ayrı. Senden vazgeçmeyeceklerini biliyorsun. Seni uzun yolculukta Med Cezir' dinlemeye davet ediyoruz.

Tarkan - Her Nerdeysen

Tarkan - Her Nerdeysen

Belki yorgunluğunu atmak için belki kendini daha da rahatlatmak için sana şarkımız 'Her Nerdeysen.' Bu şarkı ile hem düşüncelere dalıp hem de seretonin seviyeni arttıracaksın. Genellikle kafana çok bir şey takmıyormuş gibi görünsen de aklını çok gereksiz şeyler meşgul ediyor. Bunu etrafına yansıtmak istemiyorsun ama tavırlarından anlaşılabiliyor. Kafanı meşgul eden, soru işareti olarak kalan her şey seni mutsuz etmeye veya o gününü kötü geçirmene neden olabilir. Böyle zamanlarda bir yerlere kaçmak isteyebilirsin. Yolun uzunsa Tarkan'dan 'Her Nerdeysen' dinleyemeye başlayabilirsin.

Tanju Okan ''Öyle Sarhoş Olsam Ki ''

Tanju Okan ''Öyle Sarhoş Olsam Ki ''

Senin uzun yol şarkın nostalji bir şarkı olan 'Öyle Sarhoş Olsam Ki.' Genellikle depresif bir ruh haline sahipsin. Böyle anlarda da ya müziğe ya da filmlere bırakıyorsun kendini. Hayatında hata yapmamaya çalışan ve dikkatle kararlarını alan birisin. Bu dikkatli ilerleyişin çoğu zaman seni strese sokarak aslında daha fazla hata yapmana neden olabiliyor. Çünkü stres altındayken mantıklı kararlar veremiyorsun. Önemli kararlar vermen gerektiği her zaman hem kendini hem de beynini rahatlatacak, Tanju Okan'dan 'Öyle Sarhoş Olsam Ki' dinleyebilirsin.