Anasayfa > Burç & Astroloji > Burcuna göre hangi müzik türünün insanısın?

Burcuna göre hangi müzik türünün insanısın?

Her burca uygun bir müzik türü olduğunu biliyor muydunuz? Burçlara göre müzik türlerinin araştırdık. Peki, burcuna göre hangi müzik türünün insanısın?

Burcuna göre hangi müzik türünün insanısın?

1

Burcuna göre hangi müzik türünün insanısın?

KOÇ

KOÇ

Koç burçları hareketli canlı kişilerdir. Koç burcu insanlar rock müzik tarzını severler. Nadir de olsa klasik müziği de severler.

BOĞA

BOĞA

Boğa burcu insanlar pop müzik dinlemeyi çok severler.

İKİZLER

İKİZLER

İkizler burcuna sahip kişiler nazik insanlardır. Eski müzikleri dinlemeyi seven İkizler burcu yeni müzikleri de dinlemeyi severler. Hızlı hareketli müzikler dans etme isteklerini arttırır.

YENGEÇ

YENGEÇ

Duygusal ve sadık burçlar olan Yengeç burcu insanlar, klasik ve romantik müzikleri severler. Yengeç burçları çocukluk şarkılarını dinlemeyi severler.

ASLAN

ASLAN

Aslanlar ilgiyi ve alakayı en çok seven burçlardan biridir. Aslan burçları hard rock, pop ve müzikallerden hoşlanır.

BAŞAK

BAŞAK

Başak burçları kibar ve nazik insanlardır. Başak burçları genelde nostaljik müzikleri dinlemeyi severler. Bunun yanı sıra doğa seslerini çok seven başaklar sakinleştirici huzur veren müzikleri dinlemeyi severler.

TERAZİ

TERAZİ

Teraziler sosyal insanlardır. Romantik müzikleri seven Terazi burçları klasik ve yavaş müzikleri de dinlerler.

AKREP

AKREP

Cesur ve tutkulu olan Akrep burçları derin müziklerden hoşlanır. Elektronik melodiler, caz müzik gibi birçok türü severler.

YAY

YAY

Mizah anlayışları gelişmiş olan Yay burçları dünya müziğine karşı ilgileri vardır. Hip hop ve dans müziklerini dinlemeyi severler.

OĞLAK

OĞLAK

Çok disiplinli ve aile odaklı olan Oğlak burçları geleneksel müziklerden hoşlanırlar. Oğlaklar genelde aile içerisinde büyürken ebeveynlerinin dinlettiği müzikleri severler.

KOVA

KOVA

Kova burçları asi olarak kabul edilen burçlar arasındadır. Genelde başkalarının duymadığı şarkıları dinlemeyi severler.

BALIK

BALIK

Farklı kültürlere ait müzikleri dinlemeyi seven Balık burçları bunu kaçış yolu olarak kullanır. Nazik, şefkatli olmalarına rağmen pop, hareketli ve dans müziklerini dinlemeyi severler.