Anasayfa > Kişilik - Karakter > Burcuna göre zeki misin?

Burcuna göre zeki misin?

Herkes ne kadar zeki olduğunu ya da hangi alanlarda yetenekli olduğunu merak eder. İşte size kişilik testi...

Burcunu seç

Koç burcu

Koç burcu
Hızlı düşünen Koç burcu özellikle medya, araştırma içeren meslekler ve mühendislik gibi alanlarda zekâlarını konuştururlar.

Boğa burcu

Boğa burcu
Yavaş ama iyi öğrenen Boğalar ticaret, çiftçilik, banka, borsa işleri, inşaat alanı, emlakçılık gibi alım satım işlerinde başarılıdır.

İkizler burcu

İkizler burcu
Kıvrak ve pratik bir zekâya sahip olan İkizler burcu çok yönlüdür. Sanatsal alanlarda başarılı olmakla birlikte reklamcılık, rehberlik, diş hekimliği ya da medya alanları onlara göredir.

Yengeç burcu

Yengeç burcu
Hafızası güçlü olan Yengeç burcu yetenek gerektiren işlerde zekâsını belli eder. Sezgisel ve duygusal yönü ağır basan meslekler onlar için biçilmiş kaftandır.

Aslan burcu

Aslan burcu
Kendinden emin olan Aslanlar zekâsını hem belli etmeyi hem de konuşturmayı sever. Müdür, direktör, komutan, organizatör, müfettişlik, öğretmenlik, okul, otel, restoran işletmeciliği, sahne tiyatro ve sinema oyunculuğu, yönetmenlik gerektiren her türlü alanda başarılı olurlar.

Başak burcu

Başak burcu
Başaklar zekâlarını detaylara yormayı sever. Bu yüzden yazarlık, öğretmenlik, tarih, tıbbın çeşitli alanları, hemşire, psikolog gibi birçok meslekte başarılı olurlar.

Terazi burcu

Terazi burcu
Gelişmiş bir zekâya sahip olan Teraziler düşüncelerini ifade edebileceği her işte başarılı olurlar. Avukat, kuaför, moda, giyim, mimar, sosyal alanlar, siyaset, estetik bakış açısı gerektiren birçok alan Terazinin zekâsını yansıtabileceği alanlardır.

Akrep burcu

Akrep burcu
Sezgi sahibi bir zekâya sahip olan Akrep burcu politika, psikolog, cerrah, jeolog, dedektif, psikiyatri, medya gibi birçok alanda başarılı olur.

Yay burcu

Yay burcu
Geniş düşünen bir zekâya sahip olan Yay burcu araştırma gereken mesleklerde, ticaret, yöneticilik, basın, oyun, mizah, yazarlık ve siyaset gibi birçok alanda başarılı olur.

Oğlak burcu

Oğlak burcu
İş zekâsı gelişen Oğlaklar uzmanlaşmayı severler. Öğretmenlik, şef, idareci, ticaret ve üretim işleri, inşaat sektörü, oto alım satımı, mühendislik, yönetim, bilimsel konular, çiftçilik gibi mesleklerde başarılı olurlar.

Kova burcu

Kova burcu
Bilimsel zekâya sahip Kovalar yetenekleriyle zekâlarını konuştururlar. Bilimle ilgili alanlar, öğretmen, psikolog, yazar, tıp, havacılık, teknoloji, bilgisayar, tıp gibi alanlarda başarılı olurlar.

Balık burcu

Balık burcu
Balık: Duygusal zekâları gelişmiş olan Balıklar tüm sanat alanlarında, spor alanlarında, moda, edebiyat ve dil konusunda başarılı olurlar.
Sizin için seçtiklerimiz

Kişilik testi: İlişkilerde şeytan mısın melek mi?

31.12.2023

Hangi ünlü nereli tahmin et

01.06.2022

Resimde ilk ne görüyorsun? Duygusal zekâyı ölçen kişilik testi

21.05.2022

Ruh eşinizle ne zaman tanışacağınızı merak ediyor musunuz?

11.11.2022

Kişilik testi! Resimde ilk gördüğün ilişkilerdeki zayıflığını söylüyor

14.03.2024
Sizin için seçtiklerimiz

Aşk mı mantık mı senin için önemli?

13.09.2021

Kişilik testi! Resimde ilk gördüğün en çekilmez tarafını anlatıyor

02.06.2022

Aşkı ölçen kişilik testi! Evlendiğiniz kişiye mi eskiye mi aşıksınız?

19.11.2023

İçinde yaşadığın en büyük korkun ne?

22.11.2022

Kişilik testi: Zeki misin lider mi?

30.12.2023

Dikkat ölçen kişilik testi! Kedi aşağı mı iniyor yukarı mı çıkıyor? Bilenler...

15.06.2022